Teplo domova
v každom období a počasí

Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciou moderných nízkoenergetických stavieb najvyššej kvality, pričom využíva kombináciu moderných vykurovacích a klimatizačných sústav s tepelnými čerpadlami.

Čítať viac

KTO SME A Čím sa zaoberá
naša spoločnosť

Spoločnosť BTK – bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. bola založená v apríli roku 2000 ako obchodná firma s orientáciou na klimatizačné zariadenia.

Dynamický rozvoj v rokoch 2003 - 2005 kedy došlo aj k spojeniu so stavebnou firmou Hertic - Bautic z históriou od roku 1991, ju pretransformoval na modernú realizačnú firmu. Tohto roku oslávi naša spoločnosť 10. výročie založenia, čo považujeme za záruku stability na slovenskom trhu.

Spoločnosť sa zaoberá realizáciou moderných nízkoenergetických stavieb najvyššej kvality, pričom využíva kombináciu moderných vykurovacích a klimatizačných sústav s tepelnými čerpadlami. Výhodou takýchto stavieb sú nízke investičné a prevádzkové náklady.

Na základe už realizovaných stavieb ponúka spoločnosť moderné nenáročné riešenia v oblasti alternatívneho kúrenia, chladenia, vzduchotechniky a v neposlednom rade aj kompletných nízkoenergetických stavieb vybavených tepelnými čerpadlami.

NAŠA SPOLOČNOSŤ VLASTNÍ CERTIFIKÁTY MANAŽÉRSTVA
ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001

Naše portfólio